Правила магазину

Інтернет-магазином medycznie.com.ua (далі “Магазин” або “Продавець”), доступним за адресою medycznie.com.ua, керує MEDYCZNIE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA, зареєстрована Окружним судом Краків-Срудместьє в Кракові, XII Економічний відділ Національного судового реєстру – Реєстр підприємців під номером KRS 0001028487. Юридична адреса компанії знаходиться в Gorlice (38-300), ul. Biecka 8/1. Ми зареєстровані в NIP: 7382169870, Regon: 524895764.

§ 1.
Інтернет-магазин medycznie.com.ua здійснює роздрібну торгівлю через Інтернет на основі цього Регламенту. Замовлення приймаються через:
інтернет-магазин: https://medycznie.com.ua
e-mail: zamowienia@medycznie.com.ua

За будь-якою допомогою та консультацією звертайтеся до відділу продажів за адресою 570733066.

§ 2.
Всі продукти, пропоновані на medycznie.com.ua, є абсолютно новими, не мають фізичних та юридичних дефектів і були легально введені на польський ринок.

§ 3.
Договір купівлі-продажу з Клієнтом укладається польською мовою, відповідно до польського законодавства та цих умов. Місце доставки має бути в Республіці Польща.

§ 4.
Визначення:
Час виконання замовлення – час, необхідний Магазину для виконання замовлення і передачі його перевізнику, який здійснює обрану Клієнтом форму доставки.
Робочі дні – всі дні тижня з понеділка по п’ятницю, крім державних свят.
Підтвердження покупки – рахунок-фактура, рахунок або фіскальний чек, виданий відповідно до Закону про податок на додану вартість від 11 березня 2004 року.
Клієнт – фізична особа, яка досягла 13 років. року, при цьому, якщо особі не виповнилося 18 років. Якщо дитина не досягла повноліття, необхідна згода її законного представника, а також юридичної особи та організаційної одиниці, яка не є юридичною особою, але якій спеціальними положеннями надано правоздатність, і яка розміщує або має намір розмістити замовлення або скористатися іншими послугами Магазину (в тому числі Споживачі).
Споживач – фізична особа, яка здійснює правочин (договір купівлі-продажу через Магазин), безпосередньо не пов’язаний з її підприємницькою або професійною діяльністю.
Особистий кабінет покупця – індивідуальна панель для кожного Покупця, яку Продавець відкриває в його інтересах після реєстрації Покупця.
Оплата – спосіб здійснення платежу за предмет договору та доставку.
Продавець – MEDYCZNIE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA, зареєстрована Окружним судом Краків-Срудместьє в Кракові, XII Економічний відділ Національного судового реєстру – Реєстр підприємців під номером KRS 0001028487. Юридична адреса компанії знаходиться в Gorlice (38-300), ul. Biecka 8/1. Ми зареєстровані в NIP: 7382169870, Regon: 524895764.
Замовлення – волевиявлення Клієнта, розміщене за допомогою Магазину, в якому однозначно вказані: вид і кількість товару, вид доставки, вид оплати, місце доставки, дані Клієнта, і яке безпосередньо спрямоване на укладення договору між Клієнтом і Продавцем.

§ 5.
Усі ціни на сайті medycznie.com.ua вказані в польській валюті і є цінами-брутто (з ПДВ). Ціна, вказана поруч з товаром на момент замовлення клієнта, є обов’язковою для сторін угоди, за винятком випадків, коли товар був відсутній на момент розміщення замовлення, про що клієнт буде проінформований.

§ 6.
Вартість доставки стандартних посилок (до 30 кг) вказується при оформленні замовлення. У разі купівлі товарів більших розмірів, ніж 1шт, ми залишаємо за собою право змінити, за погодженням з клієнтом, вартість доставки, розраховану програмним забезпеченням інтернет-магазину.

§ 7.
З кожним замовленням виставляється рахунок-фактура з ПДВ.

§ 8.
Підтвердження, доступ, запис, збереження всіх істотних положень договору для майбутнього доступу до цієї інформації має відбуватися у формі:
Підтвердження замовлення шляхом надсилання на електронну адресу, вказану Клієнтом:
накази,
інформацію про право на відкликання,
посилання для завантаження Умов та положень, а також форми заяви про відкликання самостійно або у вигляді PDF-файлів,
додати до заповненого замовлення підтвердження покупки, надіслане на вказане місце доставки.

§ 9.
Продавець не стягує жодної плати за спілкування з ним за допомогою засобів дистанційного зв’язку, а покупець несе витрати на це в розмірі, що випливає з договору, укладеного ним з третьою особою, яка надає йому конкретну послугу, що дозволяє йому спілкуватися на відстані.

§ 10.
Продавець не надає Покупцеві гарантії в розумінні ст. 577 Цивільного кодексу, але інформує вас про будь-які відомі гарантії, що надаються третіми особами на товари в магазині. Продавець також не надає жодних післяпродажних послуг.

§ 11.
Забороняється використовувати будь-які матеріали, опубліковані на сайті Магазину (в тому числі фотографії та описи товарів) без письмової згоди Магазину.

§ 12.
Умовою користування послугами інтернет-магазину medycznie.com.ua, яким керує Продавець, є прочитання та прийняття цих Умов. Розміщуючи замовлення, Клієнт приймає зміст Умов та положень. Для того, щоб здійснювати покупки в Магазині, необхідно мати активну електронну поштову скриньку. Для того, щоб створити Обліковий запис Клієнта, Клієнт зобов’язаний зареєструватися. Умовою обробки замовлення є надання клієнтом даних, які дозволяють верифікувати замовника та одержувача товару. Продавець підтверджує прийняття замовлення електронним листом, надісланим на адресу, вказану Клієнтом при оформленні замовлення.

§ 13.
Термін доставки кур’єрською службою до 7 днів. Це час, який минає з моменту оформлення замовлення у випадку післяплати або з моменту здійснення платежу Клієнтом у випадку вибору онлайн-оплати або оплати карткою до моменту передачі замовлення з Магазину до перевізника доставки – до уваги беруться лише Робочі дні. Замовлення на товари з різним терміном виконання відправляється після того, як закінчаться наявні товари в замовленні.
Замовлені товари доставляються через :
Кур’єрська компанія: стандартні посилки (не включаючи так звані великогабаритні товари, наприклад, будівельні з’єднувачі, коробки, тенісні столи, ворота тощо). Відправлення понад 1,8 м відправляються кур’єром – вартість доставки узгоджується з відділом продажів.
Транспорт продавця: Продавець доставляє замовлений товар клієнту протягом 21 робочого дня (в залежності від складності замовлення) – Транспортні витрати узгоджуються.
Особистий збір в офісі MEDYCZNIE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA Gorlice (38-300), ul. Biecka 8/1. за годинами. з 7 ранку до 4 вечора (будь ласка, зв’яжіться з нами заздалегідь).
Якщо замовлення не може бути виконане, Продавець повідомить про це Клієнта не пізніше, ніж через 14 днів після отримання Продавцем замовлення. Повідомлення буде надіслано на електронну адресу, вказану Клієнтом у формі замовлення. Якщо Клієнт оплатить замовлення, як зазначено в реченні вище, Магазин поверне йому сплачені кошти.

§ 14.
Можливі наступні форми оплати:
Накладений платіж – готівка кур’єру, листоноші або поштовому відділенню при отриманні товару або в касі пункту особистого прийому.
Банківським переказом (передоплата) – після оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині на електронну пошту надсилається лист з номером банківського рахунку. Після отримання оплати товар відправляється кур’єром (стандартними посилками).
За допомогою онлайн-платежу – Постачальником послуг онлайн-платежу є mElements S.A.
Платіжною карткою: Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro”. – Постачальником послуг онлайн-платежів є mElements S.A.

§ 15.
Перед тим, як забрати посилку з поштового відділення або у кур’єра, перевірте, чи не було пошкоджено упаковку під час транспортування. Якщо упаковка посилки має ознаки пошкодження, не приймайте посилку і в присутності кур’єра складіть акт про пошкодження і якомога швидше зв’яжіться з продавцем для з’ясування питання.

§ 16.
Продавець несе гарантійну відповідальність за фізичні та юридичні недоліки проданого товару в обсязі, визначеному в ст. 556 і далі Закону від 23 квітня 1964 року – Цивільний кодекс (Дз. У. від 2014 р., поз. 121).
Якщо товар виявиться дефектним, Клієнт, зокрема, має право подати рекламацію протягом 2 (двох) років з дати поставки товару. У такому випадку Клієнт повинен надіслати або доставити Продавцю рекламований товар разом із підтвердженням покупки та описом виявлених дефектів. Товар, що підлягає рекламації, повинен бути доставлений або відправлений на адресу Продавця MEDYCZNIE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA Gorlice (38-300), ul. Biecka 8/1.
Відповідно до положень Цивільного кодексу, покупець може вимагати ремонту товару, заміни товару на товар без недоліків, зменшення ціни товару або відмовитися від договору купівлі-продажу. Продавець зобов’язаний негайно, але не пізніше, ніж протягом 14 днів з дати отримання посилки з товаром, щодо якого подано рекламацію, відповісти на рекламацію та поінформувати Клієнта про подальші дії.
Якщо рекламація обґрунтована, Продавець зобов’язується замінити дефектний товар на товар без дефектів, усунути дефект або знизити ціну товару протягом 14 днів з моменту прийняття рекламації Клієнта.
У разі ефективної відмови від договору Продавець зобов’язується повернути платіж протягом 14 днів з дати отримання заяви про відмову від договору, із застереженням, що платіж не буде повернутий до тих пір, поки товар не буде отриманий назад або поки Клієнт не надасть докази його повернення.
Продавець відшкодовує Клієнту витрати, пов’язані з доставкою або відправкою товару, щодо якого виникла рекламація, після того, як рекламація буде вирішена.
У випадку, якщо на предмет договору поширюється гарантія дистриб’ютора або виробника (гаранта), детальні умови гарантії та термін її дії зазначаються в гарантійному талоні, виданому гарантом. Якщо гарантійний документ передбачає таку можливість, покупець може пред’явити свої вимоги за гарантією безпосередньо до авторизованого сервісного центру, адресу якого можна знайти в гарантійному документі. Клієнт також може пред’явити свої гарантійні вимоги продавцю, але в цьому випадку продавець є лише посередником, який переадресовує подану претензію гаранту. Покупець може за власним вибором реалізувати свої гарантійні права безпосередньо з гарантом або з Продавцем.

§ 17.
Відповідно до Закону про права споживачів від 30 травня 2014 року, споживач може відмовитися від договору купівлі-продажу товару, придбаного у продавця, без пояснення причин, подавши відповідну заяву в письмовій формі протягом 14 днів, рахуючи від дня поставки товару (тобто від дня отримання товару споживачем). Для дотримання цього терміну достатньо надіслати письмову заяву поштою до закінчення терміну.
Споживач може відмовитися від договору, подавши Продавцю заяву про відмову від договору. Споживач може скористатися формою заяви про відкликання, що додається до цих положень та умов, яку також можна завантажити за посиланням.
Заява про відкликання повинна бути надіслана на адресу MEDYCZNIE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA Gorlice (38-300), ul. Biecka 8/1.
Споживач зобов’язаний повернути товар продавцю не пізніше 14 днів від дня, коли він відмовився від виконання договору. Достатньо відправити товар назад до закінчення терміну.
Повернення товару слід здійснювати на адресу Продавця: MEDYCZNIE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA Gorlice (38-300), ul. Biecka 8/1. Товар, що повертається, повинен бути в незмінному стані. Продавець підтвердить повернення вистави клієнту.
Продавець зобов’язаний протягом 14 днів з дня отримання заяви про відмову від договору повернути Споживачеві всі здійснені ним платежі, включаючи найдешевшу вартість доставки товару, запропоновану Продавцем, але повернення коштів не здійснюється до отримання товару назад або до надання Споживачем доказів його повернення.
Продавець повертає платіж тим самим способом оплати, який використовував Споживач, якщо Споживач не погодиться на інший спосіб повернення, який не спричиняє жодних витрат для Споживача.
Споживач несе витрати на повернення товару продавцю.
Право на відмову від дистанційного договору не поширюється на споживача щодо договорів, зазначених у ст. 38 Закону “Про захист прав споживачів” від 30 травня 2014 року, і зокрема договорів:
коли об’єктом перформансу є предмет, який швидко псується або має короткий термін зберігання;
коли об’єктом послуги є товар, що постачається в герметичній упаковці, яка не може бути повернута після відкриття з міркувань охорони здоров’я або гігієни, якщо упаковка була відкрита після доставки;
в яких предметом виконання є предмети, які за своєю природою є невіддільними від інших предметів після доставки;
укладений на відкритих торгах.

§ 18.
Оформляючи замовлення, клієнт погоджується на обробку наданих ним персональних даних з метою обробки та виконання замовлення Магазином, який також є адміністратором персональних даних у розумінні Регламенту (ЄС) 2016/679 Європейського Парламенту та Ради від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб при обробці персональних даних і про вільний рух таких даних та про скасування Директиви 95/46/ЄС (Загальний регламент про захист даних) (OJ EU. L. 2016, № 119, с. 1, зі змінами) (далі – “Регламент RODO”).
При оформленні замовлення Замовник, відповідно до ст. 6 Регламенту RODO, дає згоду на обробку своїх персональних даних товариством MEDYCZNIE PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA, зареєстрованим в Окружному суді Краків-Срудместьє в Кракові, XII Економічному відділі Національного судового реєстру – Реєстрі підприємців під номером KRS 0001028487, з місцезнаходженням в Gorlice (38-300), ul. Biecka 8/1 з єдиною метою обробки замовлення.
Персональні дані, що містяться в базі даних Магазину, не передаються суб’єктам, які не беруть участі у виконанні договору купівлі-продажу.
Клієнт, відповідно до Закону про захист даних, має право перевіряти свої персональні дані, виправляти та видаляти їх. Магазин надає кожному Клієнту право контролювати обробку даних.
Надання персональних даних є добровільним, однак відсутність згоди на обробку персональних даних перешкоджає виконанню замовлення клієнта.

§ 19.
Ці правила набувають чинності з 01.01.2021. і застосовується до всіх замовлень, розміщених з цієї дати.
Магазин може змінювати ці умови з важливих причин: зміна або введення нових, обов’язкових для магазину, загальноприйнятих положень законодавства або судових рішень, що впливають на принципи та умови продажу товарів споживачам, зміна умов пропонованих магазином товарів і послуг, розширення асортименту товарів магазину.
Магазин зобов’язується повідомляти клієнтів про зміни в Регламенті шляхом розміщення Регламенту на веб-сайті medycznie.com.ua.
Договори, укладені до внесення змін до Умов, регулюються редакцією Умов, чинною на момент розміщення замовлення Клієнтом.

ФОРМА ВИЛУЧЕННЯ

Завантажити

Ми використовуємо файли cookie, щоб персоналізувати вміст і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік. Ми ділимося інформацією про те, як ви використовуєте наш сайт, із партнерами з соціальних мереж, реклами та аналітики. Партнери можуть поєднувати цю інформацію з іншими даними, отриманими від вас або отриманими під час використання вами їхніх послуг.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Налаштування конфіденційності

Коли ви відвідуєте будь-який веб-сайт, він може зберігати або отримувати інформацію у вашому браузері, переважно у формі файлів cookie. Тут ви можете керувати своїми особистими службами cookie.

Te pliki cookies są niezbędne do działania witryny i nie można ich wyłączyć na naszej stronie.

Techniczne
Niezbędne dane do prawidłowego funkcjonowania strony.
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

WooCommerce
We use WooCommerce as a shopping system. For cart and order processing 2 cookies will be stored. This cookies are strictly necessary and can not be turned off.
  • woocommerce_cart_hash
  • woocommerce_items_in_cart

Я відмовляюся від усіх послуг
ZAPISZ
Приймаю всі послуги
Open Privacy settings