Дезінфікуючі засоби доступні в оптовому магазині медичного приладдя Medycznie.com.ua

Наша пропозиція включає великий вибір засобів для дезінфекції шкіри та поверхонь, а також різні типи аксесуарів, які допоможуть підтримувати гігієну та безпеку в різних приміщеннях. Продукти, доступні на нашому сайті, були ретельно розроблені та забезпечують ефективний захист від поширення мікробів, вірусів і бактерій. Серед іншого ми пропонуємо:

  • засоби для дезінфекції шкіри: дезінфікуючі рідини та гелі для рук різної ємності та концентрації, антибактеріальне мило в різних варіантах та миючих, делікатні дезінфікуючі пінки;
  • спиртові засоби для очищення та дезінфекції різних поверхонь, у тому числі меблів, електрообладнання та інструментів, у тому числі медичних,
  • аксесуари: дозатори та насоси для дезінфікуючих рідин, які можна встановити на стіні, одноразові марлеві подушечки та ванни з дренажами для ефективного та зручного занурення предметів у дезінфікуючі засоби.

Ми заохочуємо вас скористатися нашою пропозицією, яка підходить для різних галузей промисловості та приміщень, таких як: лікарні, клініки, стоматологічні кабінети, готелі, ресторани, офіси, ігрові майданчики, спортзали, продуктові магазини, а також для домашнього використання.

Показано 1–24 із 79