Поролонові пов’язки – великий вибір перев’язувальних матеріалів в медоптовику Medycznie.com.ua

Серед великої кількості перев’язувальних матеріалів, доступних для оптового продажу на Medycznie.com.ua, ми пропонуємо, зокрема: пінні пов’язки (поліуретанові пов’язки). Ці високоякісні пов’язки ідеально підходять для лікування ран, що важко загоюються, з помірним або сильним ексудатом. Вони забезпечують правильну регуляцію вологості рани і водночас є бар’єром проти бактерій і мікроорганізмів, що потрапляють у рану.

У нашому оптовому онлайн-магазині медичного обладнання ми пропонуємо великий вибір пінних пов’язок різних розмірів. Ви можете вибрати самоклеючі пінопластові патчі або неадгезивні пов’язки (залежно від ваших потреб). Всі поліуретанові перев’язувальні матеріали, які є в оптовиці Medycznie.com.ua, – це продукція найвищої якості від перевірених виробників. Вони мають неоціненне значення при лікуванні різних видів ран, у тому числі інфікованих ран з ексудатом, хронічних і гострих ран.

Ознайомтеся з нашим асортиментом і виберіть пов’язки з піни, які найкраще відповідають вашим очікуванням. Запрошуємо вас!

Показано 1–24 із 42