У зручній аптечці, як і в домашньому холодильнику, завжди повинні бути продукти, які знеболять – неважливо, чи це викликано раптовою травмою, чи хронічним захворюванням. На нашому веб-сайті доступні одноразові та багаторазові охолоджуючі компреси, які забезпечать місцеве охолодження, щоб полегшити біль, зменшити запалення та зменшити набряк.

Пропозиція нашого магазину включає, серед іншого, гелеві компреси, які слід зберігати в холодильнику (або підігріти, якщо ми хочемо, щоб вони мають зігріваючу дію) – це продукт, який варто мати і вдома, і на роботі. Крім того, ми пропонуємо одноразові охолоджувальні пакети які ви завжди можете мати з собою – в машині, в рюкзаку чи сумочці. Продукція такого типу стане в нагоді в першу чергу в польових умовах – в поїздках або мітингах, де легко отримати травму.

Продукти можна використовувати при спортивних травмах, розтягненнях, забоях, укусах комах, опіках та інших ситуаціях, в яких місцеве охолодження покращить комфорт людини потребує такого втручання.