Дезінфекція шкіри та рук – засоби та препарати в наявності в оптовій мережі Medycznie.com.ua

Дезінфекція шкіри та рук особливо важлива в медичній, косметичній та ветеринарній промисловості. Вони використовуються скрізь, де дотримання стерильності є найважливішим (ДПС, ЗОЛ або тату-студії), але вони також підходять для приватного використання, тому кожен з нас повинен пам’ятати про дезінфекцію шкіри та рук.

Дезінфекція рук підвищує захист від бактерій і вірусів. Популярні дезінфікуючі засоби для рук і шкіри доступні у зручній формі антибактеріального мила, дезінфікуючих рідин, дезінфікуючих гелів або дезінфікуючих серветок і тампонів. Пам’ятати про дезінфекцію рук і шкіри особливо важливо під час огляду в медичних чи процедурних кабінетах або під час перев’язки ран (захист рани від інфікування; неінфікована рана означає швидший процес загоєння).

Запрошуємо вас переглянути нашу пропозицію професійних засобів для дезінфекції шкіри та рук. Ми пропонуємо великий вибір різних типів препаратів в ефективній упаковці, вони доступні в різних ємностях, у формі рідини, мила та гелю. Ви можете вибрати упаковку для насосів або спреїв, а для дезінфекції шкіри – дезінфікуючі серветки різних розмірів.

Відображаються усі з 20 результатів