Папір для УЗД та ЕКГ – для роздруківок тестів найвищої якості

Папір для УЗД та ЕКГ це високоякісний папір, що дозволяє отримувати роздруківки ультразвукових та електрокардіографічних обстежень. Для проведення цих тестів необхідно не тільки спеціалізоване обладнання, а й гелі для УЗД(та ЕКГ), а й відповідний папір для друк фотографії або зображення кривої ЕКГ.

Ці типи паперів корисні не лише в лікарнях чи спеціалізованих клініках, а й у гінекологічних, медичних та лікувальних кабінетах. Найякісніший УЗД та ЕКГ папір разом із сучасними принтерами дозволяють отримати відбиток відмінної якості, який буде стійкий до розривів або впливу тепла та вологи.

В інтернет-магазині медичних товарів Medycznie.com.ua Ви можете придбати термопапір для УЗД матовий марки Mitsubishi за ціною чорно-білий друк. Також ми пропонуємо термопапір для запису ЕКГ обстежень. Якісний папір має міліметрову сітку, а роздруківка з принтера на такому папері читається і не розмазується. Папір доступний у різних розмірах.

Запрошуємо вас переглянути нашу детальну пропозицію. Виберіть папір для УЗД та ЕКГ, який найкраще відповідає вашим потребам, і оформіть замовлення онлайн. Ласкаво просимо до магазинів!

Відображаються усі з 14 результатів