Захисні маски – різні види медичних масок в наявності в оптовій мережі Medycznie.com.ua

Medycznie.com.ua є професійним постачальником медичної продукції. Наша торгова пропозиція включає великий вибір різних типів захисних масок, призначених для догляду за здоров’ям та ін. Деякий час тому хірургічні маски в основному використовував медичний персонал. Сьогодні всі користуються одноразовими масками. Носячи медичну маску, ми підвищуємо захист від небезпечних вірусів (зокрема COVID- 19) та інших інфекцій, які поширюються повітряно-крапельним шляхом. З цієї причини варто обирати захисні маски найвищої якості, сертифіковані та відповідають певним стандартам і вимогам.

В нашому оптовому інтернет-магазині медичного обладнання ми пропонуємо одноразові медичні маски (хірургічні маски з гумкою, захисні напівмаски з клапаном, маски FFP2 та FFP3) та багаторазові щитки для обличчя для дітей і дорослих. Також тут можна придбати кисневі маски з трубками для дорослих і дітей, які використовуються для небулізації в терапії верхніх дихальних шляхів.

Запрошуємо вас переглянути наш медичний асортимент. Виберіть медичні маски, які найкраще відповідають вашим вимогам, і оформіть замовлення в нашому інтернет-оптовику!

Показано 1–24 із 29