Як боротися з болем і набряком

Всі види болю найчастіше пов’язані з фізичними травмами, а також надмірними навантаженнями. Тут мова може йти про біль у м’язах – особливо після інтенсивних фізичних тренувань – або про м’язове перенапруження. Суглоби також можуть бути уражені. Захворювання такого типу зазвичай повторюються з віком. Тому багато людей шукають ефективний спосіб боротьби з болем, а також зменшення набряків.

Варто подбати про своє здоров’я

Безумовно, фізична активність – це те, що тримає тіло у формі. Він впливає на кровообіг, метаболізм, роботу мозку та інших органів. З іншого боку, сидячий спосіб життя або виконання роботи в одному положенні, наприклад, стоячи, може призвести до набряків. Як його можна зменшити? Гелеві пакети дуже популярні. Які переваги цього рішення?

Одноразові компреси з певною дією – зігріваючими або охолоджуючими – часто можна знайти в аптеках. Однак гелеві пакети можна використовувати в обох випадках. Це виріб багаторазового використання, розроблений для того, щоб якомога довше вивільняти накопичене тепло або холод, забезпечуючи тим самим полегшення на довший період часу.

На яких частинах тіла можна використовувати гелеві пакети?

Насправді, немає ніяких обмежень. Єдине питання – де саме болить або набрякає. Гелевий компрес може бути корисним для полегшення болю в м’язах, хоч у плечах, литках або руках, а також в окремих суглобах. Найчастіше страждають гомілковостопний або колінний суглоб, які піддаються сильному зносу.

Люди, які виконують фізичну роботу або вправи з навантаженням, також можуть використовувати компреси на зап’ястя або лікті.

Дитячі компреси для немовлят

Дитинство – це безмежна цікавість до світу, а отже, енергія для його активного дослідження. Часто це закінчується болем або горезвісним розбитим коліном. У таких ситуаціях корисно мати при собі дитячий гелевий компрес. Це ефективний засіб для полегшення болю. Дизайн самої обгортки також був створений з думкою про дітей. Цікавий, барвистий дизайн додає додатковий елемент, який дозволяє дитині зосередити увагу на собі, і таким чином вона менше звертає увагу на біль.

Компреси для боротьби з мігренню

Люди, які стикаються з мігренню, визнають, що це дуже неприємний досвід. Біль може бути настільки сильним, що майже повністю перешкоджає нормальному функціонуванню. Що робити в разі виникнення такої ситуації? На допомогу прийде гелевий компрес від мігрені. Форма була відрегульована таким чином, щоб обгортання можна було робити на лобі.

Якщо ви використовуєте обгортання голови для боротьби з мігренню, добре зробити холодний компрес, який просто залишають на лобі. Теплий варіант компресу працює краще, якщо його накладати на очі. Це допоможе зменшити дискомфорт від болю при мігрені в короткостроковій перспективі.